Realizace a údržba zahrad

  Vítejte na stránce zahradnictvi-koudelka.wbs.cz v sekci Realizace a údržba zahrad

 

 

                                                            Realizace a údržba zahrad


Nejlepší reklamou pro firmu, která nabízí služby typu „Realizace zahrad“, je její vlastní fotodokumentace z předchozích realizací a nebo její vlastní zahrada.Naše firma Zahradnictví Koudelka bude postupně na nové webové stránky přidávat další fotografie nejen z různých sadovnických realizací ale i se budou rozšiřovat ostatní fotogalerie.Zákazník hned vidí co potencionální dodavatel umí a jaký má vkus. Velká část realizačních firem uvádí na svém webu fotografie „svých“ předchozích realizací. V mnoha případech je skutečnost jiná. U nás máte jistotu, že co Vám nabídneme, také umíme.

 

 


Jsme schopni a připraveni kompletně zajistit realizaci Vaší zahrady. A to od prohlídky a konzultace se zahradním architektem, přes zpracování návrhu,rozpočtu na veškeré práce, materiál a rostliny, vlastní realizaci a následnou poradenskou činností.Také provádíme obnovu starých zahrad, kde se částečně zanechává původní zeleň a nebo například dosazujeme předchozí nedodělanou realizaci.Jednou z mnoha možností kterou nabízíme naším zákazníkům je realizaci rozdělit na několik částí s ohledem na finanční možnosti.Nebo Vám může částečně naše firma sadovnickou realizaci zhotovit a částečně si jí může dle naší odborné poradenské činnosti zákazník dohotovit sám.

 

 

Údržby zahrad provádíme jen v malé míře a to především při realizacích, kde je potřeba například u sousední stávající realizaci na některých rostlinách zhotovit udržovací nebo zmlazovací řez.


Při zakládání zahrad a parků v rozumné míře podporujeme originální a netradiční řešení a technologie tak, aby spokojenost zákazníka byla dokonalá.


Naší hlavní předností, na rozdíl od většiny ostatních realizačních firem je skutečnost, že máme vlastní zásobu rostlin potřebnou k založení zahrady. Naše konkurence nejprve zpracuje návrh a po jeho odsouhlasení rostliny nakoupí kde v mnoha případech je nejistý původ a tím i nejistá kvalita.Dovozový rostlinný materiál může být zvyklý na úplně jiné klimatické podmínky a tím i být mnohem méně odolný například proti mrazům.Také velmi zhoršenou schopnost odolávat větším mrazům jsou rostliny pěstované především ve vytápěných sklenících.

 

 

Zákazníkovi jsou zpravidla od některé konkurence navržené rostliny ukázány v různých publikacích nebo internetu kde neodpovídá třeba pestrobarevnost daného kultivaru.Skutečnost je potom ve většině případů zklamáním. Vždy jsou předváděny rostliny v dospělém stavu. Skutečně sázené jsou vždy jiné než si zákazník představoval. Navíc v projektech předváděných zákazníkovi jsou uváděny latinské názvy, které zná převážně jen odborník. Zákazník nakonec v záplavě nesrozumitelných informací rezignuje a projekt odsouhlasí.


V našem Zahradnictví Koudelka je situace zcela opačná. Zákazník si vybere rostliny přímo v zahradnictví a ty se také vysází. Potom nemůže dojít k žádným nesrovnalostem.


Dodržení odsouhlasených termínů a kvality provedené práce je pro nás samozřejmostí.


Po předchozí konzultaci je možno každou zakázku individuálně dohodnout a přizpůsobit daným podmínkám zákazníka.


Veškerý rostlinný sortiment je pěstovaný především v květináčích, kontejnerech a proto je jeho výsadba možná od rozmrznutí půdy až po její zámrz.Mnoho zákazníků si do dnešní doby myslí že realizace (výsadba) rostlin, dřevin je možná jen na jaře a na podzim.U této otázky věci Vás můžu ujistit, že rostliny se dají vysazovat i v létě, jen je potřeba dávat větší důraz na zálivku.

TOPlist