Okrasné a užítkové rostliny

Vítejte na stránce zahradnictvi-koudelka.wbs.cz v sekci Okrasné a užítkové rostliny

 

 

 Naše zahradnictví má v sortimentu celou škálu běžně pěstovaných listnatých a jehličnatých dřevin včetně skalniček, trvalek, ovocných a užitkových rostlin, okrasných trav, atd.


 

V nejbližších letech připravujeme rozšíření pěstebních a prodejních ploch. Budou se zde stavět i nové skleníky v kterých bude nová produkce a rozšíření sortimentu o pokojové, balkónové a sukulentní rostliny, pelargónie atd.


Sortiment se postupně rozšiřuje a to především o skalničky,trvalky,ovocné dřeviny.Specializujeme se zejména na  odolné druhy a ty co mají tendence se přizpůsobit měnícím se podmínkám(klimatické změny).

Jelikož se klimatické jevy čím dál víc a častěji projevují je důležité dávat důraz na pěstování rostlin takových které jsou pěstované v daných podmínkách. Nikoliv dovoz u kterého většinou je rostlinný materiál zvyklý na úplně jiné podmínky.Naše firma Zahradnictví Koudelka má mnohaletou praxi v tomto pěstování a tím má i možnost doporučit každému zákazníkovi individuálně nejlepší rostliny na danou lokalitu z naší produkce.

zahradnictvi-koudelka.wbs.cz

TOPlist