Prodej zahradních doplňků

Vítejte na stránce zahradnictvi-koudelka.wbs.cz v sekci Prodej zahradních doplňků

 

 

                                                                Prodej zahradnických doplňků


U nás najdete nejen rostliny, hnojiva, substráty, ale i  mulčovací kůru, netkanou textilii, kůly ke stromům, pískovcové kameny, ale i některé další zboží spojené se zahradou a domem.


Materiály jako jsou třeba hnojiva, substráty, mulčovací kůra jsou především připravené k prodeji jako pytlované výrobky.

 

Netkaná textilie ( mulčovací geotextilie ) je nařezaná a připravená k prodeji v balících.Je velmi využívaná při realizacích zahrad jako podkladový materiál pod mulčovací kůru kde zamezuje prorůstání plevelů do sadovnické realizace.Další využití má i jako podkladový materiál pod různé druhy kamenitých drtí.

 

Pískovcové kameny jsou různých velikostí a tvarů aby si mohl každý zákazník vybrat dle svého požadavku.U nás ve firmě Vám můžeme dané vybrané kameny strojově naložit například na přistavený vlek.

 

Pískovcová koryta Vám můžeme nabídnout jen jako vlastnoručně vytesané kameny připravené na osázení nebo už jsou osázené různými druhy rostlin, dřevin.Nebo si můžete u nás vybrat rostliny, dřeviny podle svého uvážení a my Vám dané pískovcové koryto, květináč, truhlík osázíme.

 

TOPlist