Poradenská činnost

      Vítejte na stránce zahradnictvi-koudelka.wbs.cz v sekci Poradenská činnost

 

 

 

                                                            Poradenská činnost


Další nespornou velkou předností našeho Zahradnictví Koudelka je poskytování bezplatné poradenské činnosti našim zákazníkům. Nejedná se jen o poskytnutí informací o prodávaných rostlinách, ale i jejich následné péči od běžného pěstování až po řez, přihnojování a ošetřování chemickými přípravky.


Cenné rady poskytujeme i s přezimováním jednotlivých druhů, zálivkou, ale i s umístěním zakoupených rostlin na budoucí zahradě.


Jelikož se přímý kontakt se zákazníkem nedá ničím nahradit, velice často poskytujeme zákazníkům konzultace přímo u nás v zahradnictví.Na místě Vám můžeme nejpřesněji ujasnit veškeré informace o naších produktech.Při napadení jakékoliv rostliny škůdcem, chorobou je nejlepší když část napadené rostliny přivezete k nám do zahradnictví, kde Vám ve většině případech poradíme jaký je to druh škůdce nebo choroby a zároveň hned doporučíme konkrétní postřik s nejlepší účinností.


V posledních letech jsou čím dál víc patrnější klimatické změny které negativně ovlivňují téměř veškeré rostliny.A proto my pečlivě veškeré rostliny při pěstování (prvovýrobě) studujeme, jak reagují na klimatické jevy a jestli se dokáží se změnami počasí vyrovnat.Některé druhy rostlin se však špatně vyrovnávají z prudkými změnami, což má za důsledek například špatnou odolnost proti mrazu, škůdcům, chorobám.Potom takovéto druhy přestáváme nabízet zákazníkům, končíme s jejich prodejem a zároveň je nahrazujeme odolnými kultivary.I v těchto věcech Vás můžeme ujistit že jsme na to odborníci a že Vám dokážeme kvalitně poradit.


  Veškerý rostlinný sortiment je pěstovaný především v květináčích, kontejnerech a proto je jeho výsadba možná od rozmrznutí půdy až po její zámrz.Mnoho zákazníků si do dnešní doby myslí že realizace (výsadba) rostlin, dřevin je možná jen na jaře a na podzim.U této otázky věci Vás můžu ujistit, že rostliny se dají vysazovat i v létě, jen je potřeba dávat větší důraz na zálivku.
 
Zároveň můžete své dotazy směřovat na telefonní čísla   737 372 955 , 737 366 196.


Nebo prostřednictvím emailové adresy Zahradnictví.Koudelka@seznam.cz nabízíme bezplatné poradenství pro naše zákazníky tzv. na dálku. Pokud máte jakékoliv problémy, neváhejte a zasílejte jakékoliv dotazy.
 
      

   

TOPlist